Szukaj

IMG_4846 - Kopia.jpg

Firma "GRUNER-SERVICE "S.C powstała w 1992r. jako przedsięwzięcie rodzinne. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Husqvarny, producenta najszerszego na świecie asortymentu maszyn i urządzeń do pracy w lesie, parku i ogrodzie.

Wśród największego i najnowocześniejszego asortymentu pilarek i wykaszarek na świecie, zarówno wymagający profesjonaliści jak i amatorzy znajdą dla siebie wygodne wydajne modele urządzeń. Wysoka wydajność, lekkość oraz dobrze opracowane rozwiązania   pozwalają  osiągnąć  maksymalne  wyniki  pracy,  zapewniając  jej  wygodę i bezpieczeństwo.  A zatem gwarantują wysoką wydajność pracy,  zarówno człowieka, jak i urządzenia

 

Prowadzimy AUTORYZOWANY SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY WSZYSTKICH URZADZEŃ FIRM:

  • HUSQVARNA
  • PARTNER
  • GARDENA
  • MCCULLOCH
  • BRIGGS & STRATTON

Naszym założeniem jest być profesjonalnym serwisem. Zespół naszych pracowników służy pomocą udziela informacji i doradza , który produkt jest najbardziej odpowiedni do konkretnych potrzeb. Oferujemy naszym klientom dostęp do oryginalnych części zamiennych i możliwości skorzystania ze specjalistycznej wiedzy, usług i napraw.

Nasze obowiązki względem klienta nie kończą się na sprzedaży produktów, obejmują one również usługi zapewniające sprawną i długotrwałą pracę urządzeń. Dobrze wyposażony warsztat oraz wyszkolona i doświadczona załoga mechaników jest gwarancją pełnego zadowolenia naszych klientów z oferowanych przez nas usług.

IMG_4862.jpgIMG_4871 - Kopia.jpgIMG_4872.jpgIMG_4958.jpgIMG_4854.jpgIMG_5005.jpg